Hasičský ples 2018

V sobotu 27.1.2018 jsme Hasičským plesem zahájili plesovou sezónu v Krakovanech. Zahájení plesu provedla taneční skupina Shake dance Junior z Chlumce nad Cidlinou, kterou navštěvují i děti z Krakovan. Pro mladší skupinu se jednalo o první vystoupení před diváky a myslím, že to zvládli na jedničku. Starší předvedli, že jejich skupina se reprezentuje i na soutěžích, kde se rozhodně neztratí a získávají i umístění na předních příčkách. K tanci a poslechu hrála kapela DOMINO. V 21:45 pokračoval kulturní program módní přehlídkou Butiku Módní svět Ivy Archmanové, který najdete na Karlově náměstí v Kolíně nad prodejnou Baťa. Přehlídka byla zaměřena na klasickou italskou módu pro každodenní i plesovou sezónu. Plesalo se do pozdních ranních hodin a bohatá tombola našla nové majitele.