Pálení čarodějnic 2018

Dlouhá zima konečně skončila a první letošní akce „Pálení čarodějnic“ zahájila venkovní sezónu akcí v Krakovanech. Letos jsme se sešli opravdu v hojném počtu u školy, abychom vyprovodili čarodějnici na její poslední cestě před upálením. Všechny dětské účastníky průvodu čekalo sladké překvapení. Již v průvodu bylo zřejmé, že letošní dětský program se ponese v zcela jiném duchu, než jen slet čarodějnic a čarodějů. Za slunečného počasí nás na hřišti přivítal dětský program inspirovaný krásnou pohádkou Ledové království. Ani teplo děti neodradilo, aby na lyžích zdolali náročnou trasu pro ledové kry a zpět. Zaměstnali i neposedné ruce a vyráběli korunky nejen pro princezny – odměnou jim byla limonáda a sladká odměna. Následovala taneční zábava a bujarý rej s tradičním občerstvením. Počasí přálo a tak se řádilo do pozdních hodin. Těšíme se Vás při další akci, kterou bude pořádání 2.kola Polabské ligy hasičů již v sobotu 12.5.2018 v kynologickém areálu v Krakovanech.